Zboží české výroby

Ahorn LOGO KRUH Cervena

Firma AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů, matrací, anatomických polštářů a postelí.

Historie firmy se váže k roku 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů v garáži. V roce 1998 byla výroba přesunuta do Vlkoše u Kyjova, kde firma působí doposud. Společnost Ahorn CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku a dnes je největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu. Firma je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. V roce 2014 firma Ahorn úspěšně zahájila vlastní výrobu matrací a anatomických polštářů. V roce 2016 začala vyrábět postele z lamina.


Nabízí široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení.
Poradí si s výrobky standardními i atypickými. Ročně vyrobí cca 140 000 ks roštů. Sortiment dodává specializovaným prodejnám nábytku, obchodním řetězcům a výrobcům nábytku, zejména do zemí střední Evropy.

 

Český výrobce nábytku - postelí, nočních stolků a komod. Své výrobky vyrábí z bukového masivu s možností moření do odstínu – přírodního, třešňového, tabáku, calvádosu, ořechu, čokolády, wenge a do odstínu bílého nebo sytě bílého s možností volby povrchové úpravy olejem, který nádherně zvýraňuje kresbu dřeva nebo lakem. Barevné provedení olejem nebo laekm jsou velmi podobného odstínu. 

U postelí lze libovolně kombinovat doplňky – noční stolky, komody a úložné prostory. Velkou výhodou je výška lehací plochy kdy horní hrana postranice je ve výši 50 cm. Tato výška spolu s výškou matrace Vám zaručuje pohodlné ulehání a vstávání z lůžka. Další velkou výhodou je i zakulacení horní hrany postranic postele do rádiusu R10 pro vaše pohodlí při sezení a vstávání z lůžka.

 

Dadka je český výrobce tvořící kolekce exclusivního bytového a hotelového textilu pod chráněnou originální značkou „DADKA VRACOV“. Všechny základní materiály jsou vysoké kvality, opatřeny zravotními a jakostními certifikáty. Celá kolekce je určena pro speciální prodejny bytového textilu a vybavení hotelů, penzionů, zdravotních a lázeňských zařízení.

Výrobní program tvoří :
- Ložní prádlo (povlečení) : bavlna, krep, flanel, damašek, satén, atlas grádl
- Prostěradla : froté, jersey, plachty
- Prošívané přikrývky a polštáře : kategorie Standart, Lux, Supra Lux, Exclusive, Aloe Vera
- Doplňkové výrobky : matracové chrániče

 

 

Společnost every, spol. s r.o. je český výrobce ložního textilu (přikrývky a polštáře) a představuje plnou garanci kvality výrobků a zákaznických služeb. Používání nejlepších surovin je stejně samozřejmé jako jejich perfektní zpracování na kvalitní výrobek. Kontrolní systém výrobního procesu a jeho řízení zajišťují vysokou a stabilní kvalitu prováděných prací. Nezávisle na vnitřním systému kontroly kvality se výrobky podrobují testování ve státních autorizovaných zkušebnách, které hodnotí jejich užitné vlastnosti, materiálovou kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Ekologie je součástí zdravého životního stylu, stejně jako výrobky společnosti every. Ekologický způsob myšlení se odráží ve výběru vhodných materiálů pro výrobu, kterým byl udělen mezinárodní certifikát ekologické kvality ÖKO-TEX Standard 100, a které jsou určeny k používání i pro děti do 3 let. Zelená značka Greenfirst představuje přírodní ochranou proti roztočům. Jiným používaným materiálem je biobavlna s mezinárodním certifikátem GOTS pro čistou organickou bavlnu.

 

 

 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.